🇺🇸 USD 49,72₺ ▼0.01%
🇪🇺 EUR 55,84₺ ▲0.15%
🥇 ALTIN 6.390₺ ▼1.29%
₿ BTC 4,02M₺ ▲0.72%
25 Ekim 2026, Pazar |

#Erişim Sorunu

X Platformunda Erişim Sorunu: Kullanıcılar Giriş Yapamıyor, Sorunun Nedeni Araştırılıyor
Teknoloji

X Platformunda Erişim Sorunu: Kullanıcılar Giriş Yapamıyor, Sorunun Nedeni Araştırılıyor

Sosyal medya platformu X'te 19 Ekim Pazartesi günü kullanıcılar tarafından erişim sorunları yaşandığı bildirildi. Ana sayfanın yenilenmemesi, gönderilerin görüntülenememesi ve hesaplara giriş yapılamaması gibi aksaklıklar yaşayan kullanıcılar, sorunun kaynağını araştırmaya başladı.

6 gün önce

e-Devlet'te Erişim Sorunu Yaşanıyor: 16 Ekim'de Sisteme Girişte Aksaklıklar Meydana Geldi
Gündem

e-Devlet'te Erişim Sorunu Yaşanıyor: 16 Ekim'de Sisteme Girişte Aksaklıklar Meydana Geldi

16 Ekim 2026 Cuma günü e-Devlet sisteminde erişim sorunları yaşanıyor. Vatandaşlar, sisteme giriş yaparken gecikmeler ve hizmet sayfalarının açılamaması gibi aksaklıklarla karşılaştı. Sorunun kaynağı ve ne zaman düzeleceğine dair resmi açıklama bekleniyor.

1 hafta önce

YouTube'da Erişim Sorunu Yaşanıyor: Kullanıcılar Hangi Problemlerle Karşılaşıyor?
Teknoloji

YouTube'da Erişim Sorunu Yaşanıyor: Kullanıcılar Hangi Problemlerle Karşılaşıyor?

YouTube'da 12 Ekim 2026 Pazartesi günü erişim sorunları yaşanıyor. Kullanıcılar, videolara erişimde zorluklar yaşadıklarını bildiriyor. Platformdaki aksaklıklar nedeniyle videoların oynatılamaması, uygulamanın yavaşlaması veya arama sonuçlarının görüntülenememesi gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor.

1 hafta önce

YouTube'da 30 Eylül'de Erişim Sorunu Yaşandı: Kullanıcılar Hangi Problemlerle Karşılaştı?
Teknoloji

YouTube'da 30 Eylül'de Erişim Sorunu Yaşandı: Kullanıcılar Hangi Problemlerle Karşılaştı?

YouTube'da 30 Eylül 2026 Çarşamba günü erişim sorunları yaşandı. Kullanıcılar, videoların oynatılamaması, yavaş yüklenmesi ve ana sayfanın yenilenmemesi gibi problemlerle karşılaştı. Sorunun kaynağı araştırılıyor.

3 hafta önce

X'te 11 Eylül'de Erişim Sorunu Yaşandı: Nedenleri ve Çözümü
Teknoloji

X'te 11 Eylül'de Erişim Sorunu Yaşandı: Nedenleri ve Çözümü

11 Eylül Cuma günü bazı kullanıcılar X platformunda erişim sorunları yaşadı. Akışın yenilenmemesi, gönderilerin geç yüklenmesi gibi aksaklıklar yaşanırken, olası teknik nedenler ve çözüm önerileri araştırıldı.

1 ay önce

20 Temmuz Pazartesi: X Platformunda Erişim Sorunları Yaşanıyor
Teknoloji

20 Temmuz Pazartesi: X Platformunda Erişim Sorunları Yaşanıyor

20 Temmuz Pazartesi günü X platformunda yaşanan erişim sorunları kullanıcıları mağdur etti. Akış yenilenmeme ve giriş hataları yaşayan kullanıcılar çözüm bekliyor.

3 ay önce

e-Nabız Sisteminde Erişim Sorunu: 2 Temmuz Perşembe Günü Kullanıcılar Giriş Yapamıyor
Teknoloji

e-Nabız Sisteminde Erişim Sorunu: 2 Temmuz Perşembe Günü Kullanıcılar Giriş Yapamıyor

2 Temmuz Perşembe günü e-Nabız sistemine erişimde sorunlar yaşanıyor. Kullanıcılar giriş yaparken hata alırken, yetkililerden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

3 ay önce

Instagram'da Küresel Erişim Sorunu: Kullanıcılar Uygulamaya Giremiyor
Teknoloji

Instagram'da Küresel Erişim Sorunu: Kullanıcılar Uygulamaya Giremiyor

Instagram'da dünya genelinde erişim sorunları yaşanıyor. Kullanıcılar uygulamaya giremiyor, içerikler güncellenemiyor. Sorunun ne zaman düzeleceğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

4 ay önce

Instagram'da 12 Haziran'da Erişim Sorunları Yaşandı
Teknoloji

Instagram'da 12 Haziran'da Erişim Sorunları Yaşandı

12 Haziran Cuma günü Instagram'da bazı kullanıcılar tarafından erişim sorunları bildirildi. Akışın yenilenmemesi, içerik yükleme gecikmeleri ve uygulamaya erişimde güçlükler yaşandı.

4 ay önce

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi YKS Giriş Belgeleri Nedeniyle Yoğunluk Yaşadı
Gündem

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi YKS Giriş Belgeleri Nedeniyle Yoğunluk Yaşadı

YKS giriş belgelerinin erişime açılmasıyla ÖSYM AİS'de yoğunluk yaşandı. Bazı adaylar erişim sorunu yaşarken, diğerleri sorunsuz ulaştı. İnternet bağlantısı ve mobil uygulama önerileri yapıldı.

4 ay önce

Discord'da Küresel API Hataları Kullanıcıları Etkiledi
Teknoloji

Discord'da Küresel API Hataları Kullanıcıları Etkiledi

Popüler iletişim platformu Discord, küresel çapta yaşanan API hataları nedeniyle kullanıcıların erişim sorunları yaşadığı bir teknik aksaklıkla karşı karşıya kaldı. Mesajlaşma, sunucu erişimi ve sesli sohbet bağlantılarında sorunlar yaşanıyor.

4 ay önce

X Platformunda 8 Haziran'da Erişim Sorunu Yaşandığı İddia Edildi
Teknoloji

X Platformunda 8 Haziran'da Erişim Sorunu Yaşandığı İddia Edildi

8 Haziran sabahında X platformunda erişim sorunları yaşandığı iddia edildi. Kullanıcılar akışın güncellenmemesi, paylaşımların yüklenmesinde gecikmeler ve performans düşüklüğü bildirdi. Sorunların nedeni ve süresi merak ediliyor.

4 ay önce

e-Devlet Kapısı'nda 6 Haziran'da Erişilebilirlik Sorunları Yaşandığı İddiası
Gündem

e-Devlet Kapısı'nda 6 Haziran'da Erişilebilirlik Sorunları Yaşandığı İddiası

6 Haziran Cumartesi günü e-Devlet Kapısı'na erişimde yaşanan sorunlar sosyal medyada gündeme geldi. Kullanıcılar sisteme girişte zorluk yaşadıklarını ve hizmetlere ulaşamadıklarını belirttiler. Sorunun nedeni henüz açıklanmadı.

4 ay önce

1 Haziran'da e-Devlet Erişimi Sorun Oldu Mu? Vatandaşlar Sistemde Yavaşlama Bildirdi
Gündem

1 Haziran'da e-Devlet Erişimi Sorun Oldu Mu? Vatandaşlar Sistemde Yavaşlama Bildirdi

1 Haziran Pazartesi günü e-Devlet Kapısı'nda erişim sorunları yaşandığı iddia edildi. Vatandaşlar, sisteme giriş yapmakta zorlandıklarını ve hizmet sayfalarının açılamadığını bildirdi. Sorunların nedeni olarak yoğunluk, teknik aksaklıklar ve bakım çalışmaları gösterildi.

4 ay önce

YouTube'da 31 Mayıs Sabahı Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı
Teknoloji

YouTube'da 31 Mayıs Sabahı Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı

31 Mayıs sabahı YouTube'da erişim ve oynatma sorunları yaşandı. Videolar geç yüklendi, platforma erişimde yavaşlamalar oldu. Google ve YouTube'dan henüz resmi açıklama gelmedi.

4 ay önce

Instagram'da 25 Mayıs Sabahı Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı
Gündem

Instagram'da 25 Mayıs Sabahı Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı

25 Mayıs Pazartesi sabahı, bazı Instagram kullanıcıları platforma erişimde kısa süreli sorunlar yaşadı. Gönderilerin yüklenmemesi ve bağlantı aksaklıkları sosyal medyada gündem oldu.

5 ay önce

X Platformunda 20 Mayıs'ta Kısa Süreli Erişim Sorunu Yaşandı
Teknoloji

X Platformunda 20 Mayıs'ta Kısa Süreli Erişim Sorunu Yaşandı

Sosyal medya platformu X'te 20 Mayıs Salı günü sabah saatlerinde kısa süreli bir erişim sorunu yaşandı. Kullanıcılar paylaşımların yüklenmemesi gibi aksaklıklar bildirdi, ancak sorun kısa sürede giderildi.

5 ay önce

Instagram'da 19 Mayıs Sabahı Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı
Teknoloji

Instagram'da 19 Mayıs Sabahı Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı

Sosyal medya platformu Instagram'da 19 Mayıs 2026 sabahı erişim sorunları yaşandı. Kullanıcılar gönderi yüklenmemesi ve akışın yenilenmemesi gibi problemler bildirdi. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

5 ay önce

YouTube'da Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı
Teknoloji

YouTube'da Erişilebilirlik Sorunları Yaşandı

15 Mayıs sabahında YouTube'da erişim ve oynatma sorunları yaşandığı bildirildi. Kullanıcılar videoların açılmaması ve yavaş yüklenmelerden şikayetçi oldu. Sorunun nedeni ve çözümüne dair resmi bir açıklama bekleniyor.

5 ay önce

WhatsApp'ta Küresel Sorun: Kullanıcılar Erişemiyor
Gündem

WhatsApp'ta Küresel Sorun: Kullanıcılar Erişemiyor

14 Mayıs sabahı WhatsApp'ta dünya genelinde erişim sorunları yaşandı. Kullanıcılar mesajlaşma ve aramalarda aksaklıklar bildirdi. Sorunun nedeni belirsizliğini koruyor.

5 ay önce

📑 Gündem

Kategori seçilmedi
📊 Döviz Kurları
🇺🇸 USD
49,7157₺ ▼0.01%
🇪🇺 EUR
55,8384₺ ▲0.15%
🇬🇧 GBP
66,4601₺ ▼0.16%

Hava Durumu

☁️
16.4°C
Bulutlu
Hissedilen
16.6°
Min/Max
14°/21°
Nem
90%